Koguvõimsus - 4.5 MW
Projektide arv - 500+
Vähendatud CO2 emissioone - 4700t aastas
Esindatud - 8 riigis

Täiskatus

Juhul, kui on soov lahendada uus või renoveeritav katus täisulatuses nö. päikesekatusena, siis on parim lahendus kasutada 310W … 375W standardmõõdus integreeritavaid paneele. Perimeetris kasutatakse mittetoimivaid makette ehk passiivelemente, mis on sama ilmastikukindlad ning kestvad kui paneelidega lahendatud ala. Makettidega saab edukalt lahendada lumetõkketorudest, läbiviikudest või katuseredelist tekkivaid ebaefektiivseid alasid, kuhu paneele paigaldada pole otstarbekas.

Solarstone® unikaalne Click-on raamitis muudab standardpaneeli koheselt 2in1 katusekattematerjaliks, jäädes katusel esteetiline ja vastupidav. Click-on töötab eelpingestamise põhimõttel ilma liimi ja kruvideta. Lõpptulemus jääb äärmiselt tugev ja vastupidav ning vastab kõikidele ohutusstandarditele.

Kasutusala
  • Uued või renoveeritavad avalikud või tootmishooned
  • Eramu või abihoone katus
  • Katused, mille kalle minimaalselt 18°
  • Alla 18° katuste puhul tuleb kasutada 100% vettpidavat aluskatust
  • Komplektne servaplekilahendus

 

Tootlikkus

10,6 kW täiskatuse näidiskomplekti tootlikkus 2020 aastal reaalsete andmete põhjal allolevas tabelis. Näidiskatuse puhul välditakse 9600kg CO2 emissioonide teket aastas, mis on võrdne 530 puu istutamisega.

Maksumus

10 kW täiskatuse näidiskomplekti maksumus. 1 kW paneele katab ligikaudu 5m² katuse pinda.

solarstone päikesekatuse hind

NB! Tegemist on indikatiivse hinnaga. Iga katus on erinev ja täpne hind sõltub katuse spetsifikatsioonidest. Paigalduse hind on 200-230 €/kW, olenevalt paigalduse keerukusastmest. Täpse pakkumise saamiseks palun pöördu meie eksperdi poole.


Paneelide soetamiseks on võimalik kasutada Swedbank’i päikesepaneelide laenu või LHV remondilaenu. Loe lähemalt siit.

Tooteleht

SOLARSTONE Click-on Specs


On-grid (võrguühendusega) akud

On-grid akusüsteemi kohta leiad rohkem informatsiooni ja hinnakirja siit.

Võta meie eksperdiga ühendust