Koguvõimsus - 3 MW
Projektide arv - 350+
Vähendatud CO2 emissioone - 3300t aastas
Esindatud - 7 riigis

Arhitektidele

Arhitektidest ja inseneridest professionaalsetele kasutajatele oleme loonud BIM objektid, mis lihtsustab Solarstone päikesepaneelide projekteerimist konkreetsetele uueshitistele või renoveeritavatele hoonetele. Solarstone BIM objektid on saadaval nii integreeritud kivikatuste kui täiskatuse lahendusele.

ProdLib süsteemist leiab lisaks detailsele tootekirjeldusele PDF tootelehed, Autodesk Revit ja Archicad 3D parameetrilised BIM mudelid. Mudelid on arendatud niivõrd intelligentseks, et kasutajal jääb ainult üle defineerida päikesepaneeli ja katuse mõõdud ning edasine on kõik automaatne. Solarstone BIM kataloog on saadaval inglise keelsena. Kataloog on leitav ja alla laetav siit. Kivikatuste kasutusjuhendi leiad siit.

solarstone bim model architects

ProdLibi töölaua rakendust või veebiversiooni võivad kasutada kõik valdkonnast huvitatud – ehitajad, majaomanikud, tudengid, arhitektid, projekteerijad jne.

Tulemas on päikesekatuse BIM mudelite kasutamisvõimalusi tutvustav online-koolitus. Koolitus toimub Zoom keskkonnas 26. augustil algusega kell 13:00. Registreeru siin.
NB! Koolitus toimub inglise keeles. Kohad on piiratud, osaleda saab 25 inimest.

 

Mudelid on valminud koostöös Tulitec OÜ-ga.

Võta meie eksperdiga ühendust