Koguvõimsus - 3 MW
Projektide arv - 350+
Vähendatud CO2 emissioone - 3300t aastas
Esindatud - 7 riigis

Väikeelamute rekonstrueerimistoetus läbi Kredexi

Kindlasti teadsid, et Kredexi väikeelamute rekonstrueerimistoetuse abil on võimalik oma elamu rekonstrueerida, aga teema on tundunud liiga bürokraatlik, et minna süvitsi.

Riikliku toetusmeetme peamine eesmärk on väikeelamute energiatõhususe saavutamine ning taastuvenergia kasutuselevõtu soodustamine.

Meie kogemus on näidanud, et protsess on ootustele vastupidiselt üpris lihtne ja meedet on kasutanud paljud Solarstone kliendid nii pealinnas kui kaugemates Eesti piirkondades.

Kui teema endiselt kõnetab, siis veendu, et peamised eeldused projekti realiseerumiseks oleks täidetud.

✅ rekonstrueeritav hoone on kasutusele võetud enne 2000. aastat.

✅ väikeelamu on taotleja alaline elukoht.

✅ sõltuvalt elamu asukohast on olemas minimaalselt 30% omafinantseering.

✅ taastuvenergia elektritootmisseadme avaliku võrguga ühendamiseks on vajalik võrguettevõtja väljastatud liitumispakkumine ning planeeritud aastane tootmismaht ei ületa tarbimiskoha aastast elektri tarbimist;

Tea, et kui ülalnimetatud tingimused on sobivad ja rekonstrueerimisplaanidesse mahub ka katuse uuendamine, siis Solarstone tooteportfellis leidub ka Sulle sobiv päikesekatuse lahendus.

Loe lähemalt tingimuste kohta: https://kredex.ee/et/majaduueks

PS. Kortermajadele suunatud toetusmeede (https://kredex.ee/et/teenused/elamistingimuste-parandamiseks/rekonstrueerimistoetus-2020) on meile samuti tuttav ning mitmele ühistule oleme juba sobiva lahenduse ka leidnud.


 

Kredexi toetusmeetmega vuntsitud katus Pärnus enne ning pärast renoveerimistöid.

Pärast

Võta meie eksperdiga ühendust